Kouzlo zapadákova

ve školkách

Loutkové divadlo

Jemně laděné divadlo s kouzelnou atmosférou

 

 

Cílem každé pohádky je předání hodnot a poučení tak, aby je děti uměly používat v životě. Děj začíná i doznívá písní doprovázenou na loutnu. Útulnou pohádkovou atmosféru podtrhávají kouzelné loutky, které děti vtáhnou do děje a zapojují je hovorem s nimi. Hra probíhá na kulaté mechové dece, kdy děti sedí v těsné blízkosti okolo ní, aby si připadaly jako součást pohádky. Uvítáme, když počet dětí na jedno představení nepřesáhne 25. Tolik s sebou vozíme deček k sezení. Hrajeme tudíž představení dvě až čtyři, podle počtu dětí ve školce. Nejsou dlouhá, aby pointa příběhu dobře vynikla. Dá se počítat mezi 30 a 40 minutami, podle toho, jak se do hovoru zapojují děti. 

V ceně darujeme každé školce sbírku pohádek na čtení před spaním.

Cena za představení je 1 100 Kč. Hrajeme však zpravidla minimálně dvě. 

Cestovné vychází na 4 Kč/km.

 

 

Hry:

 

O plamínku v nás

 

 

Pohádka o empatii a úctě k přírodě. Dotýká se problému – „S tebou se nebavím“. Velmi jednoduchý děj i pro nejmenší či děti s handicapem.

 

Zrození víly ohně

 

 

 

Pohádka o tom, proč se vyplácí říkat pravdu.

 

Dračí mejlka

 

 

 

Pohádka o odpouštění – proč neoplácet zlé zlým.

KONTAKT

Tel.: 731353278

Mail: info@kouzlozapadakova.cz

Můžeme zajistit celodenní program na akci školky!

K divadlu navíc dětem přímo do školky přivezeme zvířátka! Oslíky, kozičky, případně i koně. Potřebujeme k dispozici kus travnaté plochy pro ohradu a parkovací místo na 8,5m dlouhé auto. Rádi chodíme na společné procházky, kdy děti mohou některá zvířátka vodit a na některých se vozit.  Oslíka máme velmi citlivého a kobylka vozí terapeuticky i děti s handicapem.

Cena je individuální podle stráveného času a počtu zvířat od 4000 Kč včetně divadla. Doprava stojí 15 Kč/km. Náklad na dopravu se výrazně sníží, pokud by akci uvítala i některá okolní školka. Cestujeme rádi i několik dní.